19V 3.42A 65W Origineel Asus VivoBook E402BA-FA040T AC Adapter Voeding Oplader + Netsnoer
19V 3.42A 65W Origineel Asus VivoBook E402BA-FA040T AC Adapter Voeding Oplader + Netsnoer19V 3.42A 65W Origineel Asus VivoBook E402BA-FA040T AC Adapter Voeding Oplader + Netsnoer19V 3.42A 65W Origineel Asus VivoBook E402BA-FA040T AC Adapter Voeding Oplader + Netsnoer19V 3.42A 65W Origineel Asus VivoBook E402BA-FA040T AC Adapter Voeding Oplader + Netsnoer
Certification
Productinformatie:
Ingangsspanning: 100 ~ 240V 50 ~ 60Hz
Output voltage: 19V 3.42A
Uitgangsvermogen: 65W
Afmetingen: 4.0mm * 1.35mm