19V 6.9A 135W Acer Nitro 5 AN515-55-73GS Adapter Oplader + Netsnoer
19V 6.9A 135W Acer Nitro 5 AN515-55-73GS Adapter Oplader + Netsnoer19V 6.9A 135W Acer Nitro 5 AN515-55-73GS Adapter Oplader + Netsnoer19V 6.9A 135W Acer Nitro 5 AN515-55-73GS Adapter Oplader + Netsnoer19V 6.9A 135W Acer Nitro 5 AN515-55-73GS Adapter Oplader + Netsnoer19V 6.9A 135W Acer Nitro 5 AN515-55-73GS Adapter Oplader + Netsnoer
Certification
Productinformatie:
Ingangsspanning: 100 ~ 240V 50 ~ 60Hz
Output voltage: 19V 6.9A
Uitgangsvermogen: 135W
Afmetingen: 5.5mm * 1.7mm