200W HP Zbook 17 G3 T7V60ETR Adapter Oplader + Gratis Koord
200W HP Zbook 17 G3 T7V60ETR Adapter Oplader + Gratis Koord200W HP Zbook 17 G3 T7V60ETR Adapter Oplader + Gratis Koord200W HP Zbook 17 G3 T7V60ETR Adapter Oplader + Gratis Koord200W HP Zbook 17 G3 T7V60ETR Adapter Oplader + Gratis Koord200W HP Zbook 17 G3 T7V60ETR Adapter Oplader + Gratis Koord
Certification
Productinformatie:
AC Input: 100 ~ 240V 50 ~ 60Hz
DC Output: 19.5V 10.3A, 200W
Connector: 4.5mm * 3.0mm