20V 14A 280W Origineel Asus ROG Zephyrus M16 (2023) GU604VY-NM037W Adapter Oplader + Netsnoer
20V 14A 280W Origineel Asus ROG Zephyrus M16 (2023) GU604VY-NM037W Adapter Oplader + Netsnoer20V 14A 280W Origineel Asus ROG Zephyrus M16 (2023) GU604VY-NM037W Adapter Oplader + Netsnoer20V 14A 280W Origineel Asus ROG Zephyrus M16 (2023) GU604VY-NM037W Adapter Oplader + Netsnoer20V 14A 280W Origineel Asus ROG Zephyrus M16 (2023) GU604VY-NM037W Adapter Oplader + Netsnoer
Certification
Productinformatie:
Ingangsspanning: 100 ~ 240V 50 ~ 60Hz
Output voltage: 20V 14A
Uitgangsvermogen: 280W
Afmetingen: 6.0mm * 3.7mm