230W MSI GT72S 6QE-050IT Adapter Oplader + Gratis Netsnoer
230W MSI GT72S 6QE-050IT Adapter Oplader + Gratis Netsnoer230W MSI GT72S 6QE-050IT Adapter Oplader + Gratis Netsnoer230W MSI GT72S 6QE-050IT Adapter Oplader + Gratis Netsnoer230W MSI GT72S 6QE-050IT Adapter Oplader + Gratis Netsnoer
Certification
Productinformatie:
AC Input: 100 ~ 240V 50 ~ 60Hz
DC Output: 19.5V 11.8A, 230W
Connector: 7.4mm * 5.0mm