280W Origineel Acer Predator Helios 300 PH315-55-70ZV RTX3060 i7 12th Gen Gaming Laptop Oplader
280W Origineel Acer Predator Helios 300 PH315-55-70ZV RTX3060 i7 12th Gen Gaming Laptop Oplader280W Origineel Acer Predator Helios 300 PH315-55-70ZV RTX3060 i7 12th Gen Gaming Laptop Oplader280W Origineel Acer Predator Helios 300 PH315-55-70ZV RTX3060 i7 12th Gen Gaming Laptop Oplader280W Origineel Acer Predator Helios 300 PH315-55-70ZV RTX3060 i7 12th Gen Gaming Laptop Oplader280W Origineel Acer Predator Helios 300 PH315-55-70ZV RTX3060 i7 12th Gen Gaming Laptop Oplader
Certification
Productinformatie:
AC Input: 100 ~ 240V 50 ~ 60Hz
DC Output: 19.5V 14.36A, 280W
Connector: 5.5mm * 1.7mm