330W 19.5V 16.9A Asus ROG G701VIK-BA060T Adapter Oplader + Gratis Netsnoer
330W 19.5V 16.9A Asus ROG G701VIK-BA060T Adapter Oplader + Gratis Netsnoer330W 19.5V 16.9A Asus ROG G701VIK-BA060T Adapter Oplader + Gratis Netsnoer330W 19.5V 16.9A Asus ROG G701VIK-BA060T Adapter Oplader + Gratis Netsnoer330W 19.5V 16.9A Asus ROG G701VIK-BA060T Adapter Oplader + Gratis Netsnoer330W 19.5V 16.9A Asus ROG G701VIK-BA060T Adapter Oplader + Gratis Netsnoer
Certification
Productinformatie:
Ingangsspanning: 100 ~ 240V 50 ~ 60Hz
Output voltage: 19.5V 16.9A
Uitgangsvermogen: 330W