330W Delta MSI Vector GP76HX 12UGS RE A20-330P1A Adapter Oplader + Gratis Netsnoer
330W Delta MSI Vector GP76HX 12UGS RE A20-330P1A Adapter Oplader + Gratis Netsnoer330W Delta MSI Vector GP76HX 12UGS RE A20-330P1A Adapter Oplader + Gratis Netsnoer330W Delta MSI Vector GP76HX 12UGS RE A20-330P1A Adapter Oplader + Gratis Netsnoer330W Delta MSI Vector GP76HX 12UGS RE A20-330P1A Adapter Oplader + Gratis Netsnoer330W Delta MSI Vector GP76HX 12UGS RE A20-330P1A Adapter Oplader + Gratis Netsnoer
Certification
Productinformatie:
Ingangsspanning: 100 ~ 240V 50 ~ 60Hz
Output voltage: 19.5V 16.9A
Uitgangsvermogen: 330W