45W Acer Aspire Switch 11V SW5-173-60PF Adapter Oplader
45W Acer Aspire Switch 11V SW5-173-60PF Adapter Oplader45W Acer Aspire Switch 11V SW5-173-60PF Adapter Oplader45W Acer Aspire Switch 11V SW5-173-60PF Adapter Oplader45W Acer Aspire Switch 11V SW5-173-60PF Adapter Oplader45W Acer Aspire Switch 11V SW5-173-60PF Adapter Oplader
Certification
Productinformatie:
AC Input: 100 ~ 240V 50 ~ 60Hz
DC Output: 19V 2.37A, 45W
Connector: 3.0mm * 1.0mm