45W Acer Chromebook C730-C10K Adapter Oplader + Netsnoer
45W Acer Chromebook C730-C10K Adapter Oplader + Netsnoer45W Acer Chromebook C730-C10K Adapter Oplader + Netsnoer45W Acer Chromebook C730-C10K Adapter Oplader + Netsnoer45W Acer Chromebook C730-C10K Adapter Oplader + Netsnoer45W Acer Chromebook C730-C10K Adapter Oplader + Netsnoer
Certification
Productinformatie:
AC Input: 100 ~ 240V 50 ~ 60Hz
DC Output: 19V 2.37A, 45W
Connector: 3.0mm * 1.0mm